Deprecated: wpcf7_add_shortcode זה אותרה מאז Contact Form 7 גירסה 4.6! שימוש wpcf7_add_form_tag במקום. in /home/hermetic/public_html/urania.org.il/wp-content/plugins/contact-form-7/includes/functions.php on line 351
ניתוח מפת השמים בחודשים מרץ – אפריל 2015 / מעין מדזיני | אוראניה אסטרולוגיה

כל מי שקורא את השורות האלו כבר שמע על הריבוע בין פלוטו בגדי לאוראנוס בטלה. העימות בין הישן (גדי) לבין החדש (טלה). העימות בין אלו שרוצים לפרוק כל עול (אוראנוס), לבין אלו שפורקים כל עול על בסיס קבוע בחסות החוק (פלוטו). העימות בין הממסד הישן למשהו שלא רוצה להיות ממוסד החדש.

זווית הריבוע בין אוראנוס לפלוטו החלה ביוני 2012 במעלה 8, השניים נפגשו שוב עוד כמה וכמה פעמים כשהמפגש המפורסם מכולם היה זה של אפריל 2014, עם הריבוע שכלל גם את מרס ואת יופיטר במזלות היוזמה, שאכן הוביל לשינויים מרחיקי לכת בתודעת הכלל. המפגש האחרון בין השניים מתרחש מה-12 למרץ 2015 ועד ל 29 למרץ 2015. מפגש שמבטיח שיהיה מאוד מעניין בתקופה הזו. 

כשאני מנסה לנחש מה יגידו ההיסטוריונים של העתיד על התקופה הזו אני מנחשת שהנושא הראשון שבו הם יעסקו יהיה הנושא של האלימות נגד נשים. תמיד הייתה אלימות נגד נשים, בכמה מדינות בעולם זה עדיין חוקי לאנוס והיא זו שאשמה שאנסו אותה, אבל השינוי כבר כאן. הנושא של בטחון אישי לנשים, העובדה שגם בעלי שררה ותפקיד בכיר כבר לא יכולים להתחבא מאחוריהם כשהם פושעים נגד נשים, מהווה שינוי אדיר בתודעה הכלל עולמית.

להיסטוריונים יהיה גם הרבה להגיד על ה"חזרה לאוטוקרטיה" שהייתה בשנים האלו: לא רק אצלנו קבוצה קטנה של פונקציונרים לקחו לעצמם את המפתחות של המדינה, זה קורה בעוד הרבה מדינות בעולם שבהן המבנה הכלכלי מזכיר את ימי הפיאודליות של ימי הביניים. גם בנושא הזה השינוי בפתח, מאחר וכלכלות שבנויות בשיטת הפירמידה, או שיטת המצליח לא מצליחות להחזיק מעמד, במיוחד כשאוראנוס מקבל עזרה מול פלוטו.

עוד נושא שמבצבץ בין השורות ויראה ברור יותר ממרחק העתיד הוא הנושא של הפחדה. השימוש בהפחדת המונים כדי שהם יצייתו, כדי שהם יקנו, כדי שהם ישתקו נעשה כל כך מופרז עד שהוא כבר לא עובד. פוליטיקאים, מנהלי פרסום של מוצרים, כלי תקשורת וכל מי שמנסה לקבוע את סדר היום או דעת הקהל מגלים אט אט שנמאס לציבור שמפחידים אותו והוא כבר לא מגיב ללחיצה על הכפתורים האלו כמו פעם, אולי אפילו להפך ממה שהם מצפים.

המפגש האחרון בין אוראנוס לפלוטו מבטיח להביא שינוי גורף, שינוי שיתרחש רק לקראת הקיץ, אבל הניצנים שלו יזרעו בסוף מרץ.

 

ליקוי חמה ב-20 למרץ 2015

ליקוי חמה במעלה האחרונה של הגלגל, מעלה 29 דגים, מבטיח סיומים. המגמה של החודשים האחרונים שאפשר לקרוא לה: "לא משנה מה כן, העיקר מה לא" ממשיכה ומגיעה לשיא שלה, solarec15במיוחד בימים שמובילים לליקוי החמה.

מה שבעיקר מעניין במפה הזו היא תחושה של כולנו ביחד, אבל כל אחד לעצמו: מפה שבה יש כמה קבוצות שיש להן כוח ולא בהכרח הן ישתפו פעולה: הירח והשמש ללא זווית משמעותית, נפטון ומרקורי מאתגרים את שבתאי, מרס ואוראנוס מאתגרים את פלוטו, ונוס מכובדת מאוד אמנם, אבל ללא זווית משמעותית והיחיד שמצליח לחבר בין כמה גורמים שונים הוא שליט הליקוי, יופיטר בבית 2.

מה זה אומר? שיהיה מאוד לא קל להקים ממשלה. יש צד שיכור ניצחון (יופיטר), צד שלא מעניינות אותו העובדות (מרקורי ונפטון), צד שיש לו הרבה כבוד, אבל לא מוכן לשתף פעולה (ונוס), וצד שאוהב מאוד להילחם, ולא יודע איך לשתף פעולה גם אם הגיע הזמן לזה (מרס ואוראנוס). המסקנה היא שהסחטנות הפוליטית שאליה אנחנו רגילים ממשיכה איתנו גם לתוך הממשלה הבאה.

  

כניסת השמש למזל טלה ב- 21 במרץ 2015

כמה שעות לאחר הליקוי, מגיע ראש השנה האסטרולוגי (כניסת השמש למזל טלה) שמביא עימו רוח של התחלה חדשה לשנה האסטרולוגית הקרובה. (מומלץ להציץ במאמר "אסטרולוגיה עולמית" שבו מפורטים הכללים לפרשנות של מפת כניסת השמש).

מזל האופק  הוא קשת המסמל בדרך כלל שנה של שגשוג.

שליט האופק יופיטר (צדק), בבית 8, במזל אריה, לקראת סוף הנסיגה בזוויות הרמוניות לירח ולאוראנוס. אם זה היה מפת חזרת שמש של אדם הייתי אומרת לו שאולי תגיע ירושה בשנה הזו, מאחר וזו מפה של אזור, המיקום הזה מחזק את הסיכוי לשגשוג כלכלי.

אוראנוס צמוד ל-IC מספר על שדרוג הבית לאדם פרטי, לאזור זה מסמל על שינויים וניסויים בהגדרת גבולות. יש סיכוי גבוה לניסיון להקים סוג של ארה"ב של המזרח התיכון: הרבה אוטונומיות או מדינות פחות או יותר ריבוניות שמאוחדות בשיתוף פעולה כלכלי, או לפחות להתחיל לחשוב על אפשרות שכזו (זה יתחיל באזורי עירק וסוריה של היום).

ריבוי כוכבים בבית 3 מספר על שנה שבה תשומת הלב מופנה ליחסי שכנים, ובנוסף לתשומת לב לאמצעי התקשורת. ההשפעה שיש להם ואיך היא מנוצלת מתחילה להיות ברורה יותר לרבים. התקשורת היא כבר מזמן לא צד אובייקטיבי ובלתי תלוי שרק מדווח על חדשות (אולי מעולם לא הייתה) וההבנה הזו הופכת להיות ברורה יותר במהלך השנה. הקשר בין תקשורת לשלטון הופך להיות ברור יותר ויותר: מספיק להתבונן אצלנו איך אנשי תקשורת הופכים להיות מדינאים.

השמש והירח סה"כ בזוויות הרמוניות לשבתאי ולנפטון מה שמבטיח שנה של צמיחה.

ariesingress15

 

ליקוי הלבנה ב- 4 באפריל

המפה שחותמת את המהלכים הללו היא מפת ליקוי הלבנה ב- 4 באפריל 2015.

ליקוי הלבנה מציג מפה בה עם השמש בטלה, כמעט במעלה המכובדת ביותר שלה, אבל לא בדיוק, בבית 8, בית המוות והלידה מחדש, צמודה לזנב דרקון ולאוראנוס. השמש, שמסמלת את

lunec415האנרגיה הזכרית, מוסתרת לזמן מה על ידי הירח שהשליטה שלו מכובדת אף היא, צמודה לרום השמיים ומחזקת את האנרגיה הנקבית. במקרה הזה ולחודשים הקרובים האנרגיה הנקבית מקבלת חיזוק בעמידתה איתנה מול האנרגיה הגברית.

זה הזמן שבו הסיכוי לפעולה אלימה הוא הגבוה ביותר, וזה גם הזמן שבו כל פעולה תשיג את המטרה ההפוכה מזו שהתכוונו לה:

המשולש בין פלוטו, שמש-אוראנוס והירח מראה על יציאה מהכלים ומהכללים, סוג של ניסיון נואש להכריע מערכה. ממולו אותם שמש-אוראנוס ואותו ירח בזווית הרמונית ליופיטר גורמים לרבים כן לחשוב על העתיד, כן לחשוב קצת כלכלית ופחות אמוציונאלית ואלו שמשייכים את עצמם למשולש הזה פתאום מגלים שהם הרוב.

מרץ-אפריל יהיו מאוד מעניינים, הם מסיימים הרבה תהליכים. בזמן שהחדש עוד לא לגמרי כאן, כך שהתחושה הגורפת היא בין לבין: לא כאן, אבל עדיין לא שם.

 

מעין מדזיני