Deprecated: wpcf7_add_shortcode זה אותרה מאז Contact Form 7 גירסה 4.6! שימוש wpcf7_add_form_tag במקום. in /home/hermetic/public_html/urania.org.il/wp-content/plugins/contact-form-7/includes/functions.php on line 351
הכירו את ברנדט בריידי | אוראניה אסטרולוגיה

ברנדט בריידי היא אסטרולוגית בכירה מאוד בעלת ותק של עשרות שנים של מחקר בתחום האסטרולוגיה, ושל ייעוץ אסטרולוגי מקצועי והוראה למאות תלמידים מרחבי לעולם.
לבריידי אינטלקט מבריק במיוחד ואין תחום או זרם באסטרולוגיה שהיא לא מכירה ויודעת לעומק, הן ברבדים התרבותיים, ההיסטוריים, התאורטיים והפילוסופיים והן בגישות ובטכניקות המעשיות. בריידי היא אשת אשכולות בתחומה וחוקרת להוטה ותרומתה להתפתחות האסטרולוגיה במאה ה-20 גדולה ומוערכת מאוד בקרב הקהילה העולמית.

בשנת 1992 יצא לאור ספרה ״אסטרולוגיה חיזויית : הנשר והעפרוני״ (41kh59f4B0L._SX325_BO1,204,203,200_Predictive Astrology: The Eagle and the Lark) העוסק בחיזוי דרך מעברים ומציג שיטות ייחודיות שבריידי פיתחה. בהיותו  מהחלוציים ביותר לזמנו בתחום החיזוי באסטרולוגיה, הוא הפך במהרה לספר קאלט בקרב אסטרולוגים בעולם.

51QXWPFRNAL._UY250_בין תרומותיה הגדולות ידועים ספריה ״ספר כוכבי השבת של בריידי״ (1998) ומאוחר יותר ספר ההמשך ״צירופי כוכבי שבת וכוכבים״ (2008). לשם תרגול הרעיונות המוגשים בספרים אלה פיתחה בריידי תוכנה אסטרולוגית בשם Starlight המאפשרת לראות את המפה האסטרולוגית ביחס לכל הספֵרה השמימית והקונסטלציות.
(בריידי גם אחראית לפיתוח Jigsaw – תוכנה מיוחדת למחקר אסטרולוגי ולמציאת שעת הלידה של האדם.)51jG4jP3o4L._UY250_

פרסומים אלה הציבו את בריידי בחזית של חקר כוכבי השבת והקונסטלציות בקהילת האסטרולוגים העולמית. בזכותה, רעיונות קדומים לגבי אופיים ושימושם של כוכבי השבת באסטרולוגיה קמו לתחייה מחודשת, וטכניקות כגון ״פאראנס״ (קיצור למילה היוונית "פאראנטלונטה" שפירושה – זורחים יחדיו) ופאזות של כוכבי שבת עם השמש קיבלו בחזרה את מקומם החשוב במסורת.

419q3wKx6AL._UY250_תרומה חשובה נוספת בהיבט התיאורטי והפילוסופי של האסטרולוגיה היא מחקרה  של בריידי בנושא הגורל והבחירה, שהפך לתזה האקדמית שלה. מחקר זה הוליד את הספר ״אסטרולוגיה: מקום בכאוס״ שפורסם בשנת  2006. ספר זה המשלב רעיונות מדעיים מתורת הכאוס והקוונטים ומציע מודל קוסמולוגי ופילוסופי רענן להבנת היקום ביחס להשתקפותו האסטרולוגית ורעיונות הגורל, הייעוד והבחירה.

בריידי היא חוקרת אקדמית מסורה מאוד ופירות מחקריה הרבים פורסמו בכתבי עת מקצועיים; תחומי המחקר שלה כיום מתמקדים בנושא המשמעות של האסטרולוגיה לתרבות האנושית לאורך ההיסטוריה.

 

41gHCK942GL._SX355_BO1,204,203,200_ספרה האחרון ״קוסמוס, כאוסמוס ואסטרולוגיה״ (2014) הוא עבודה אקדמית מעמיקה הממשיכה את המחקר לקשרים של האסטרולוגיה עם תורת הכאוס ומדעים דומים ומדגישה את חשיבותה התרבותית עבור האנושות.
במילותיו של הפרופסור מייקל יורק מאוניברסיטת בת׳-ספא באנגליה: ״ברנדט בריידי משיגה הישג ​​ראוי להערצה וחדשני ביותר, תוך בחינת המקורות והדינמיקה של האסטרולוגיה כפי שהיא מובנת דרך הממצאים והתובנות של תורת הכאוס העכשווית ומדע המורכבות (complexity science). הניתוח שלה חודר, מרתק ומרענן. למרות האתגרים הרגשיים והאינטלקטואליים של רעיון ה״כאוסמוס״, בריידי מבהיר באופן משכנע כיצד הדיסיפלינה האסטרולוגית מסוגלת לסייע לנהירה האנושית למציאת משמעות לחיים. זהו ספר לכולם״.

 

לבריידי חיי אקדמיה תוססים, היא מחזיקה בתואר דוקטור באנתרופולוגיה ותואר שני באסטרונומיה ואסטרולוגיה בתרבויות העולם, נושא שהיא מלמדת בתכנית לתואר שני לחקר קוסמולוגיה ותרבות באוניברסיטת וויילס (Trinity Saint David, UK).
ברנדט בריידי מנהלת, יחד עם האסטרולוגית דרלין גונצבורג, את בית הספר לאסטרולוגיה ״אסטרו-לוגוס״ שבאנגליה. זהו בית ספר ותיק אשר מלמד ומאמן תלמידים רבים מרחבי העולם כמעט בכל נושא אסטרולוגי אפשרי.

51oPmX0RevL._UY250_ברנדט ודרלין משתפות פעולה כבר שנים רבות, במיוחד בתחום שהן מכנות ״אסטרולוגיה חזותית״ (Visual Astrology) הכוונה היא לאסטרולוגיה של שמי הלילה, הקונסטלציות וכוכבי השבת. ברנדט ודרלין פרסמו יחדיו את הספר ״החזרת השמים לאסטרולוגיה: אסטרולוגיה חזותית – כרך א״ (2010) והן עכשיו עובדות על הכרך השני.
בשנת 2006 קיבלה ברנדט את פרס הארווי צ'ארלס (איגוד האסטרולוגים בבריטניה) ובשנת 2008 זכתה גם בפרס רגולוס לתיאוריה והבנה באסטרולוגיה (UAC).

 

בשבוע הבא מגיעה ברנדט בריידי לארץ יחד עם דארלין גונצבורג, כדי להשתתף בכנס האסטרולוגיה ״גלגלי ענק״ (25-26.2.16). ביום הראשון של הכנס תרצה בריידי על איך לעבוד עם מעברים מאתגרים, ותעניק לנו מפירות נסיונה הרבים. זהו נושא חשוב עבור כל תלמיד לאסטרולוגיה, ובמיוחד לאסטרולוגים אשר עוסקים בייעוץ ורוצים עוד כלים כדי להנחות את לקוחותיהם בזמנים קשים.

 יום למחרת תרצה בריידי יחד עם דארלין בנושא ה״אסטרולוגיה החזותית״- כוכבי שבת וקונסטלציות. ביחד הן יתנו לנו את המפתחות להתבוננות אסטרולוגית על השמיים במלואם.
אחרי הכנס (27-29) יקחו אותנו ברנדט ודרלין לסדנה חוויתית במדבר – 3 StarLogos, זוהי הפעם השלישית שהן מעבירות סדנה שכזו והיא מובטחת להיות חוויה מיוחדת במינה שתנחה את המשתתפים לפענח את המסתורין של שמי הלילה באופן ישיר וכמעט ללא תיווך של תוכנה.

עוד על ברנדט בריידי:
ראיון מרתק עם גרי פיליפסון באתר סקיי סקריפט:
http://www.skyscript.co.uk/brady.html

ערוץ היו-טיוב של ״אסטרו-לוגוס״
https://www.youtube.com/user/AstroLogosUK

ראיון מרתק שצולם בכנס אסטרולוגיה ב – 2013:

 

מיכאל אופק