Deprecated: wpcf7_add_shortcode זה אותרה מאז Contact Form 7 גירסה 4.6! שימוש wpcf7_add_form_tag במקום. in /home/hermetic/public_html/urania.org.il/wp-content/plugins/contact-form-7/includes/functions.php on line 351
מבט לשמים – מהלכי הכוכבים בחודש מרץ 2014 / מעין מדזיני | אוראניה אסטרולוגיה

 new moon march 1

מולד הירח של מזל דגים ב- 1 במרץ מגיע בזמן מיוחד, כמה שעות אחרי מולד הירח מרס מתחיל את תנועת הרטרו. כל שנתיים וחצי למשך שישה שבועות מרס, כוכב הפעולה, נמצא (מנקודת מבטנו) בהילוך אחורי עד ל -20 במאי 2014. בזמן מרס ברטרו משתנה קצת ההתנהגות ורמת הפעילות אצל רבים: אלו שבד"כ מתעמתים מהר פתאום מתרככים ומשתדלים לרצות, ובמקומם אלו שבד"כ משתדלים להימנע מעימותים פתאום מתעקשים ומוכנים לקרב. אותו הדבר תקף גם לגבי פעולה: אלו שרצים ממקום למקום, עושים הרבה ספורט ועסוקים המון פתאום נעצרים, נחים והולכים לאט, בזמן שאלו שבד"כ הקצב שלהם הוא איטי יותר פתאום מתחילים לרוץ ולהתרוצץ, נכנסים למשטר אימונים ומסכימים להתנסות בדברים חדשים.

יופיטר, השליט העתיק של מזל דגים נמצא בזווית הרמונית לשמש ולירח בזמן מולד הירח.  וכמה ימים לאחר מכן (בשישי למרץ) הוא חוזר להילוך ישיר, דבר שישמח מאוד את הקשתים ואת הדגים. בזמן מולד הירח ולמשך כשלושה שבועות יופיטר בסרטן יהיה בריבוע מדויק לאוראנוס בטלה. התחושה האישית של קונפיגורציה כזו היא שתחושת החופש של כל אחד ואחת מקבלת אתגר, יש תחושה שאפשר יותר, שרוצים יותר ולא לאט מתפתחת ההכרה שיש גם אומץ לנסות.

פלוטו במאזניים משלים את הטי סקוור עם יופיטר ואוראנוס ומוסיף מימד של עומק, קצת אובססיביות ותחושה של הכרח לשנות כמה מהנחות היסוד. במקרה הזה הפעם נכון שמדובר בנושאי דת, אבל הנושא האמיתי הוא נושא של שליטה בכסף. כולנו רואים את התהליך הזה מתהווה לנגד עינינו בחודשים האחרונים, והשיא עוד לא הגיע. חדשות לבקרים החיבור בין דת לבין כסף מתגלה יותר ויותר בסיפורים מעניינים שממשיכים וימששיכו להתפרסם עם טוויסטים מעניינים. אותו יופיטר גם אחראי על הבורסות ועל ניהול של כסף גדול וגם משם אנחנו יכולים לראות עוד ועוד תגליות ואמת שנחשפת. אך יופיטר גם מגזים ומעוות ומוציא מפרופורציה וכך אנו רואים באותו הזמן אמיתויות גדולות נחשפות, ויחד איתן גם הדרך שבה הן מוצגות ומוצאות מפרופורציה במהירות שלא תאמן.

יום לאחר מולד הירח שבתאי גם מתחיל את תנועת הרטרו השנתית שלו, (שבתאי נמצא בתנועת רטרו בערך ארבעה וקצת חודשים בשנה, כל שנה, וב-2014 מהשני למרץ ועד ל-20 ביולי). יחד עם המרס ברטרו התחושה היא שהרבה פרויקטים נתקעים פתאום בלי הסבר ברור למה. אנשים חשים בתחילת הרטרו את הצורך לעבוד קשה יותר רק כדי להישאר במקום. חברו את זה עם ההשפעות של אוראנוס ויופיטר שמבקשות להפסיק לעבוד קשה כל כך ולהרגיש יותר חופש אנחנו מקבלים את הניגוד הגדול של החודשים הקרובים. התחושות הללו יתארו פחות או יותר את השבועיים הראשונים של מרץ.

 

full moon march 14

הירח מלא ב-16 במרץ (חג פורים), חודש לפני ליקוי הלבנה מביא עימו את תחילת התהליך של שינוי עמוק. באזור שלנו של המזרח התיכון, המשולש של פלוטו, אוראנוס ויופיטר צמוד לקרנות המפה באזור הזה. שינויים עמוקים ביחסי השכנים צפויים לנו, עם הפתעות קטנות וגדולות לאורך הדרך.

במישור האישי הירח המלא במזלות בתולה ודגים תמיד מדבר על הצורך באיזון בין שליטה לחוסר שליטה. זהו איזון עדין כל כך וחשוב כל כך, ומציאת המקומות הפרטיים והאישיים שבהם אנחנו מרשים לעצמנו לאבד שליטה, לבין המקומות שבהם אולי כדאי להתחיל לאבד שליטה. הקו העדין הזה שבין "לזרום" לבין "לתכנן" שהוא כל כך פרטי ואישי וכל כך חשוב להיות מודעים אליו.

השבועיים האחרונים של חודש מרץ כבר נהיים מעניינים מאוד עם התפתחויות בלתי צפויות בהרבה מאוד מישורים. כמה דברים שלא העלנו בדעתנו רק לפני שנים ספורות יתחילו להתהוות לנגד עינינו ויחד איתם גם כל הכוחות המתנגדים להם.

חג פורים מקושר למושג "ונהפוך הוא" והתקופה של סוף מרץ ואפריל תהיה בדיוק כזו. יהיו הרבה אנשים שניסו לעשות שינויים בשנים האחרונות ללא הצלחה ופתאום הם יצליחו לחבר את כל הנקודות ולהוציא לפועל תוכניות שחשובות להם. אנשים שחיו שנים רבות ללא זוגיות ופתאום הם מצליחים לשמור על קשרים בצורה קצת אחרת. לעומתם, אלו שבשנים האחרונות היו די יציבים פתאום יהפכו גם הם את עורם: פרידות בלתי צפויות, או שינוי גדול בקריירה יגיעו גם אל אלו שחשבו שהם חסינים מפני זעזועים כאלו. השילוב של מרס ושבתאי ברטרו יחד עם הטי סקוור (ואח"כ הריבוע הגדול) במזלות היוזמה לא ישאיר אף אחד בצד. כולם ירגישו איך משהו מתהפך, אצל כולם ההיפוך יביא עימו גם דברים מאוד טובים, אצל רבים גם הרבה מאוד אתגרים.

לא יהיה משעמם.

מעין מדזיני