Deprecated: wpcf7_add_shortcode זה אותרה מאז Contact Form 7 גירסה 4.6! שימוש wpcf7_add_form_tag במקום. in /home/hermetic/public_html/urania.org.il/wp-content/plugins/contact-form-7/includes/functions.php on line 351
האם יש לה בן או בת? / גיא מטרסו | אוראניה אסטרולוגיה

יש דברים לא הגיוניים שאין לי הסבר עליהם. אחד מהם קרה לי כשהייתי בפגישה עסקית עם בחורה שהצעתי לה שיתוף פעולה. קבענו להיפגש אצלה במשרד, היתה שעת בוקר, ואני בדיוק התקנתי את אפליקציית המפות בטלפון הנייד שלי לפני שיצאתי מהבית. לפני עידן האפליקציות הייתי מתחבר לאתר אינטרנט שיודע להציב מפות, אך מאז התקדמנו מאוד, ובכל מקרה אני לא זז מהבית בלי זה. הגעתי לפגישה נרגש ומתוח. מקבלת אותי בחורה חייכנית, נעימה ובהריון. נפלא חשבתי לעצמי, עוד מעט היא לא תהיה פה בגלל הלידה וחופשת הלידה, אז מה יהיה עם השיתוף פעולה שלנו? אך השאלה הראשונה שיצאה לי מפה היתה דווקא – זה בן או בת?

במתיקות אמרה לי – אני לא יודעת. אך משהו לא נראה לי באותו הרגע, אבל אמרתי לעצמי לעזוב את העניין לבנתיים. השיחה היתה נחמדה ונעימה, דיברנו על סדרת הרצאות שאני עתיד להעביר בארגון שלה ותוך כדי שאני מברר מה המזל שלה (דגים), ומדבר איתה קצת על עצמה, הפתעתי אותה בישירות שלי כשאמרתי לה שלפי המפה יש לה רצון להיות עצמאית בתחום הייעוץ הארגוני ולא לעבוד כעובדת סוציאלית שכירה בארגון הזה. אך בזאת לא הסתיימה שיחתנו. היא רצתה לדעת מה עוד אני יכול לדעת, ואפילו נשמעה קצת סקפטית. אני לא זוכר בדיוק את המשפט שהיא אמרה שהקפיץ אותי, אבל אמרתי לה באותו רגע, את יודעת מה? רוצה לראות שאני יכול לדעת לפי מפת שמיים אם יש לך בת או בת?! ואז אני פותח מפת שאלה לאותו רגע, מסתכל על בית 7 ועל בית 11, רואה איפה השליטים והירח, ואז אומר לה – יש לך בת.

אמרתי את זה בוודאות כי לא היה לי ספק לפי המפה. היא נבהלה, איך יכולתי לדעת בדיוק? מסתבר שהיא כן ידעה שיש לה בת, אך לא היתה מעוניינת לספר מסיבות ששמורות אצלה, ולכן בחרה להגיד שהיא לא יודעת. המשפט הבא שלה היה – זה סוד!, רק אני יודעת ובעלי לא יודע כלום, ואני רוצה לעשות לו הפתעה אז אני מבקשת שלא תספר לאף אחד.
אוקי, חשבתי לעצמי, למי יש לי בדיוק לספר? ומצד שני, זכותו של כל אדם לשמור לעצמו את הסודות של עצמו. אך הסיפור שלנו בכלל לא מסתיים כאן, מסתבר שבנקודה זו הוא רק מתחיל..
אני מסתכל שוב על המפה, ואז רואה שהמפה שפתחתי היא לפי שעון אוסטרליה, והמיקום אדלייל!!! לוקח לי כמה דקות להתאפס, ואז מבין שאחרי שמתקינים את האפליקצייה לראשונה צריך להגדיר שאני בישראל, ואם לא עושים זאת אז ברירת המחדל היא – אוסטרליה.
מה שאני בעצם אומר זה שכל הזמן הסתכלתי על מפה לא נכונה! אבל זאת לא הפעם הראשונה שזה קרה לי. בדרך כלל זה קורה אחרי מעברים לשעון קיץ או חורף, או שמתקינים אפליקציה חדשה בלי לכייל אותה לאזור הזמן הנכון…

פעם אחת שייעצתי ללקוחה, השעה היתה כל כך לא נכונה, אך כל הסימנים והמזלות תיארו את כל האנשים שדיברנו עליהם כולל אותה בצורה מדוייקת, וכששיניתי לשעה הנכונה – הכל התהפך והמפה היתה חסרת הגיון. איך זה יכול להיות ואיך זה קורה שאלתי את עצמי?!

התשובה שלי תרים גבה לכמה אנשים, וזה בסדר, כי זו דעתי האישית ואתם לא חייבים לקבל אותה. אך אני מאמין שלכל אדם יש יישות שמתקשרת איתו. ויותר מכך, אני מאמין שהשמיים הם כמו מסך תלת מימד ענקי שתמונות מוקרנות בו. אותן תמונות נפרשות ונטרפות מחדש כל כמה דקות. וכשפותחים מפת שמיים זה כמו לפתוח מסך טלויזיה ענקי, שמראה איך התמונות מתחלפות כל פעם מחדש. לפעמים כששואלים שאלה, הזמן הנכון מראה דווקא תמונה לא מתאימה, והתשובה נמצאת בתמונה שהיתה לפני שעה ויותר, או במיקום אחר על כדור הארץ. ואז אותה יישות שמתקשרת נכנסת לתמונה וגורמת לנו לטעות בכוונה בשעה ובמקום, בכדי לקבל את התשובה הנכונה! לרגע הזה אני קורא – טעות מופלאה. 

אז איך המפה אמרה לי שיש לה בת? מאחר ואני זה ששאל את השאלה, ואני לא מכיר את הבחורה – בית 7 יהיה הבית הממקד והשליט שלו יסמל אותה. אם אני רוצה לדעת מה מין הילוד, אני צריך להסתכל על בית 5 שלה. שזה בית 11 – בית 5 מבית 7. אם היא היתה שואלת את השאלה בעצמה אז הבית הממקד היה בית 5 והשליט היה מסמל את העובר.

boy or girl

לפי המפה בית 5 שלה נפתח במזל טלה ומרס במזל בתולה – מזל נשי. הירח בשור – מזל נשי, השמש שליטת משנה של בית 11 נמצאת גם בשור- מזל נשי. יש לנו כאן שלושה סימנים שמדובר בבת. האופק אגב, שמסמל אותי נפתח בדיוק במזל שלי – תאומים,  מרקורי מראה שאני נמצא בבית 10 בפגישה עסקית עם עובדת סוציאלית – מנהלת רווחה שרוצה להיות עצמאית – צמוד לאורנוס. המפה נראתה הכי רדיקלית שיש.

אגב, הלידה היתה באמצע יוני, שבועים יותר מאוחר מהתאריך האחרון שנתנו לה, בשבוע 42!

כשאמרתי לה את זה בזמנו היא אמרה שאין סיכוי! אך ידעתי זאת? כי ראיתי את סטורן בבית 5 שמסמל עיכובים. למה בית 5 ולא 11? כי היא כבר שאלה את השאלה – מתי אני אלד? וזאת היתה מפה הוררית אחרת, מתוקנת לשעון ישראל. (למרות שגם במפה הזאת נימצא את סטורן בבית 5).

לכן חברים יקרים, אם בטעות יצאה לכם מפה שגויה, וסטורן לא נמצא בבית 7 כדי להזהיר אתכם על כך, והמפה מובנת ומראה סימני אמת – זכיתם באותו רגע קסום שבו המדריך האישי שלכם, אותה יישות שמתקשרת איתנו, קפצה לביקור ועזרה לכם לראות את התמונה הנכונה בשמיים כנגד כל החוקים, הסיכויים וההגיון.

גיא מטרסו