Deprecated: wpcf7_add_shortcode זה אותרה מאז Contact Form 7 גירסה 4.6! שימוש wpcf7_add_form_tag במקום. in /home/hermetic/public_html/urania.org.il/wp-content/plugins/contact-form-7/includes/functions.php on line 351
שליחות גורלית – נאום נתניהו בקונגרס / גלי סאט פוראן ליבנה | אוראניה אסטרולוגיה

נאום נתניהו בקונגרס עורר את תשומת הלב העולמית בשבועות האחרונים. עם נסיגת מרקורי בפברואר, ניכר כי היו הרבה אי הבנות בנוגע למי הזמין, מי אישר ומי ידע. בכל מקרה היו נעלבים, העניין יצר דרמות והתנגדויות רבות, אפילו עד לרגע עלייתו של ראש הממשלה למטוס, עדיין נשמעים קולות המתנגדים לכך שהוא ינאם בקונגרס האמריקאי. חלק טוענים שזו עוד דרך לקבל מנדטים ולהשפיע על הבחירות הקרובות ב- 17 במרץ, ואילו הוא טוען כי הוא נמצא בשליחות גורלית, למען גורלה של מדינת ישראל, כדי להתריע על האיום האיראני. 

דרך המפות ניתן לבחון את המשמעות של הנסיעה הזו עבור נתניהו ומה יכולות להיות ההשלכות של ההתנהלותו (ראו למטה הערה לגבי שעת הלידה ושעת האירוע). ישנם הרבה מעברים חזקים כעת על מפת הלידה שלו, וזה תורם להבנה שהאירוע הזה הוא אכן אבן דרך חשובה בחייו של נתניהו, והסיקור התקשורתי עם התגובות לגבי הנאום ותשומת הלב הרבה שהוא מושך מחזקים את העניין.netanyahuspeech

1. הדבר הראשון שמשך את תשומת ליבי היה ההיבט המדויק של פלוטו ואוראנוס במעבר (מפה חיצונית) אל נפטון הלידתי של נתניהו (מפה פנימית) הנמצא בצמידות לזנב הדרקון במאזנים ולרום השמים (MC). המעבר הזה מעיד על שינויים חשובים המתרחשים מהבסיס אצל נתניהו, ודורשים ממנו לצאת מהמקום הפאסיבי והנוח של יהיה בסדר ולקחת יוזמה, כמו גם מערערים את מעמדו הציבורי. עם זאת יכולים להיות מעורבים כאן כוחות שאינם בשליטתו, והוא עלול לחוות אבדן כוח וחוסר אונים מסוים אם ינסה להצמד לתבניות הישנות במקום לחדש את עצמו ואת התדמית הציבורית שלו. הדבר המעניין שמתרחש הוא בעצם הצורך של נתניהו לקחת יוזמה וללכת בדרכו (ראש דרקון בטלה) תוך שבירת כל חוקי המשחק הדיפלומטים (מאזנים). ליקוי הירח ב – 4 באפריל ידגיש את הציר הזה וכבר עכשיו ניתן לראות את השפעתו הקריטית על נתניהו.

2. מרס וונוס נמצאים על זנב הדרקון של הירח בטלה במפת האירוע, כאשר מרס במיוחד נמצא בעמדת מפתח, מול מרקורי (נאום) הלידתי של נתניהו ובצמידות מתרחקת מאריס. בעצם אפשר לומר שמרס במעבר מפעיל את נקודת האמצע של ראש הדרקון ואריס בטלה (נמצאת ב- 11 מעלות טלה). אריס, פלנטה ננסית חדשה יחסית, הנמצאת בחגורת קוייפר, יכולה ל"עזור" בליבוי העיניינים וליצור את הגורם המפריע, הלוחמני או המסכסך במפתו של נתניהו.

המעבר של מרס, במיוחד כאשר הוא מול מרקורי, השולט בבית 9 (יחסי חוץ, ועידות עולמיות) ואף נמצא בתוכו, הוא ממש קלאסי למה שקורה, ומדגיש את את ההתלהמות שיכולה לעלות כתוצאה מההחלטה לנאום בקונגרס כמו גם את ההתנגדויות הרבות שעולות לגבי הנאום הזה. זה לא מעבר שמעיד על הקשבה לאחרים אלא על נסיון של כל צד להתבצר בעמדתו, ולכן לא מעודד יחסים דיפלומטים. ההשלכות יכולות לבוא לידי ביטוי בדרכים שונות, ונקווה שלא יהיו נסיונות אלימים (מרס על זנב דרקון) לנטרל את הנאום הזה או לפגוע בנתניהו באופן כללי, מה שהיה אחד החששות שלי כשראיתי את המפות.

נראה עוד שונוס (שותפויות ויחסים דיפלומטים) לא תביא יותר מדיי תועלת כאן. כשהיא נמצאת במזל טלה היא יכולה להפוך לוחמנית ומתגוננת, וביחס עם מרס בטלה מחזקת עוד יותר את הצורך ללכת עם האמת האישית, לפעמים בדרך לא מחושבת ומתחשבת מספיק, ומוסיפה חומר בעירה נוסף למדורה. בכל מקרה זה מבטיח לנו נאום חוצב להבות מצד נתניהו, אשר יגן על עמדתו בכל דרך אפשרית. כמו כן זה יכול פשוט לתאר בצורה גרפית נאום אשר מדבר על מלחמה ולא על שלום.

3. המפה האמצעית היא מפת הקידומים המשניים של נתניהו ליום הנאום ואנו יכולים לראות את כירון במעבר נצמד לירח ולאופק המקודמים ובסקוור לכירון המקודם. המעבר הזה יכול לפעול לשני כיוונים: האחד, להפוך את נתניהו לסוג של מציל ומושיע אוניברסלי אשר מקריב את עצמו למען העם והעולם, כפי שהוא משתדל להציג את עצמו, או שיכול להביא איתו שיעור חשוב בצניעות עבור נתניהו. כך או כך, כירון מלמד שהשימוש בכוח, ההתעקשות ויצירת החיכוכים יכולים להיות לגמרי לא לטובתו של נתניהו, כי כירון מלמד אותנו צניעות והקרבה של משהו עבור אחרים. יתכן מאוד וההקרבה של נתניהו תבוא לידי ביטוי במערכת הבחירות הקרובה באופן שיחליש אותו והוא יצטרך לוותר על כמה וכמה דברים חשובים עבורו.

4. כירון הוא גם חלק ממבנה יוד שנוצר יחד עם סקסטייל לפלוטו בבסיס ויופיטר באריה בקודקוד, ומפעיל את פלוטו הלידתי של נתניהו בבית 8. ביום הנאום בקונגרס גם הירח מצטרף ליופיטר בקודקוד היוד, מה שמדגיש את החשיבות של המבנה הזה עבור נתניהו. אם הוא לא מגיע ממקום של צניעות הוא יכול לחוות נפילה משמעותית בפופולריות שלו. וכאילו להדגיש עוד את החשיבות של היוד, גם מדינת ישראל מושפעת מן המבנה שנמצא בהיבט לפלנטות סאטורן ופלוטו באריה במפת המדינה. כל זה מפעיל הרבה לחץ על מדינת ישראל ועל נתניהו להתיישר ולא ליפול למשחקי כוח ואגו. זהו זמן שיותר מתאים להנמכת פרופיל ולא לקריאת תיגר על אף אחד. באופן אחר, יכולים להווצר קשיים או מכשולים רציניים בדרכו של נתניהו, ויתכן ומשחקי הכוחות שלו מול נשיא ארה"ב אובאמה לא יצלחו. מול יופיטר במעבר נמצא מרקורי בדלי, המדגיש את הצורך לשמור על קור רוח והתנהלות למען החברה ולא למען חיזוק האגו של מנהיג זה או אחר.

5. היבט אחד נותן לו קצת יותר כוח לכאורה, ואולי הוא גם הסיבה שנתניהו מתעקש ומרגיש שהוא יכול לעשות זאת, זהו ההיבט בין פלוטו במעבר לסאטורן הלידתי. בעוד פלוטו יכול לתת כוח, הוא יכול לקחת גם את הכוח בחזרה. למרות שההיבט משולש (120), לכאורה הרמוני, זה עדיין לא מבטיח שום דבר, בעיקר מכיוון שיש הרבה דברים אחרים במפות שמקשים על העניין.

6. ליקוי החמה הקרוב ב- 20 במרץ שיהיה ב- 29 מעלות מזל דגים, יצור היבט של 90 מעלות לאופק של נתניהו והיבט של 180 מעלות למרס המקודם ב- 29 מעלות בתולה. זהו נדבך נוסף בבניית הסיפור, המעצים אפילו עוד יותר את המהפך הרציני שיכול לקרות בחייו של נתניהו בתקופה הזו.

ישנם היבטים נוספים ועוד מפות לניתוח שלא התייחסתי אליהן ישירות כאן, אולם כדאי לבדוק למשל את מפת חזרת הירח לחודש הזה עם כירון וונוס בצמידות לרום שמים, מפת חזרת השמש, סולר ארק, ליקויים וכו'. כולן מספרות את אותו הסיפור.

לסיכום: במבט כולל של כל המעברים, ויחדיו עם עוד אירועים שצצו לגבי משפחת נתניהו בזמן האחרון, נראה כי הנסיעה של נתניהו, המעוררת מחלוקות רבות, יכולה לגרום לו נזק רציני, הרבה יותר ממה שהוא מעריך. לצערנו הרב לא מדובר פה בנזק אישי שלו בלבד, אלא במשהו שישפיע מאוד על מדינת ישראל. הוא נמצא עכשיו בצומת דרכים חשובה ביותר בקריירה הפוליטית שלו, והתוצאה של התנהלות כוחנית וחסרת התחשבות יכולה להותיר אותו במצב לא קל. בכל מקרה יש לו שיעור חשוב בצניעות ובללמוד כיצד להעצים את עצמו וללכת בדרכו מבלי לפגוע בתהליכים מדיניים ודיפלומטים חשובים. דווקא במקום בו נתניהו אמור להיות מיומן ומנוסה, תחום היחסים הדיפלומטים וקשרי החוץ, הוא בוחר כעת להתנהג קצת כפיל בחנות חרסינה ולנו לא נותר אלא לקוות שלא ישבור בדרכו את כל כלי החרסינה העדינים.

עדכון לאחר הנאום:

במפת האירוע שהתקיים בשעה 11:10 בבוקר בתאריך 3 במרץ 2015 בוושינגטון DC, נוכל לראות את האופק במזל תאומים ושליטו מרקורי נמצא במזל דלי, מזל שבו הוא מרגיש חזק ונוח יותר. כמו כן מרקורי נמצא בבית 9 (לפי שיטת הבתים קוח) ובמזל ה- 9 (לפי שיטת המזלות המלאים) , במולות מתרחקת מיופיטר בנסיגה באריה ובמולות מתמלאת לירח ב- 20 מעלות אריה הנמצאים בבית 3.

congressspeech

הערות:

מכיוון שבזמן כתיבת הפוסט אינני יודעת עדיין מה תהיה השעה המדויקת של הנאום, ואם אכן הוא יצא לפועל , המפות ללא האופק והירח המדויק במעברים.

לשעת הלידה של נתניהו יש כמה גרסאות ותיקונים, אני בחרתי שעה אשר לדעתי הושגה ממקור יותר מהימן. תוכלו לראות טיעונים לשעת הלידה בקישור הזה

 

גלי סאט פוראן ליבנה
עקוב אחרי