Deprecated: wpcf7_add_shortcode זה אותרה מאז Contact Form 7 גירסה 4.6! שימוש wpcf7_add_form_tag במקום. in /home/hermetic/public_html/urania.org.il/wp-content/plugins/contact-form-7/includes/functions.php on line 351
מבט לשמים – חודש אפריל 2014 / מעין מדזיני | אוראניה אסטרולוגיה

האנרגיה של חודש אפריל 2014 היא כזו שמכריחה שינוי. לקראת מרץ כתבתי לכם שיהיו לנו סיפורים הזויים שקשה להאמין להם ואכן הסיפור המוביל של תחילת מרץ הוא מטוס שנעלם. לא ברור, הזוי קצת, המון שאלות ואין תשובות.

אז איזה אנרגיה תהיה לנו באפריל? תהיה אנרגיה דינמית מאוד שתמשיך ותחשוף לפני כולנו את כל המבנים שעליהם אנחנו נשענים, אבל המבנים האלה רקובים ביסודות שלהם.

הרקע לאנרגיה שנמצאת מסביבנו:

שבתאי בנסיגה במזל עקרב, חושף עוד ועוד, פלוטו בגדי – יחדיו הם נמצאים במה שנקרא אירוח הדדי. עניינם הוא לחשוף, לחשוף את כל מה שלא בנוי מספיק חזק כדי להחזיק מעמד הלאה, לחשוף אתת מבוכי ומסתרי הכוח. מה שהם שניהם רוצים הוא עמידות. חשוב כאן להדגיש שכששבתאי ופלוטו משתפים פעולה, הם לא מחפשים מוסר. הרי מוסר משתנה מהר מאוד לאורך הזמנים והתרבויות. שבתאי ופלוטו באירוח הדדי סבך הכל מבקשים למצוא משהו יציב או עמיד שיכול להחזיק מעמד גם בפני פגעי טבע וגם בפני פגעי אדם.

הנושא שבו כרגע אנשים מראים חוסר עמידות וחוסר יציבות הוא הנושא של בריאות נפשית. כן, ה"צרות" של אפריל יגיעו כפי שהגיעו בכל השנים האחרונות מאנשים מעורערים בנפשם, מבודדים ובודדים, שבגיהינום שבו הם חיים בתוך עצמם יוצאים החוצה ופוגעים בכל מי שהם רק יכולים.

הנושא הזה של בריאות הנפש מסומל על ידי החיבור שבין גדי לעקרב, שבין פלוטו לשבתאי. האחד הוא הקונצנזוס והשני הוא הנפש המיוסרת בד"כ שמזכירה לקונצנזוס עד כמה הוא פגיע. עד כמה הקו בין שיגעון לבין שפיות לא באמת קיים, איך אנחנו כל כך לא ערוכים כקהילה לזהות, ולהתמודד עם אנשים רדופי שדים.

אחת התוצאות של אפריל 2014 והתהפוכות שלו היא ההבנה הכללית שחייבים למצוא דרך אחרת וחדשה להתמודד עם כל אלו מאיתנו שלא מצליחים להסתדר עם עצמם או עם הסביבה.

מולד ירח בטלה – 30 למרץ 2014

מולד ירח 30 למרץ 2014

מולד ירח במזל טלה בצמידות לאוראנוס נותן הרבה כוח לאנרגיה האגואיסטית. אין כאן מקום לשיתופי פעולה, יש תחושה של "אני חייב ללכת על זה לבד" וש"אין עם מי לדבר", כל אחד נצמד יותר לעניינים של עצמו, לאג'נדה הפרטית שלו ומוכן גם להילחם עליה. מרקורי בדגים מביא להמון עיוותים בתקשורת, חוסר הבנה ואי דיוקים, ונוס בדלי יכולה מצד אחד להיות אובייקטיבית ובאותה המידה יכולה להיות אגואיסטית, מאלו שנאחזים, בתחושה לפחות, שהם טובים יותר מאחרים.

האנרגיה הזו נבנית והיא מובילה יחידים למעשים נואשים ויש לה גם פוטנציאל גבוה להחיות את מה שהייתה המחאה החברתית של 2011, רק שהפעם היא תחזור אלימה הרבה יותר.

מה אנשים רוצים? הם רוצים את מה שמסומל על ידי יופיטר בסרטן. בסה"כ הם רוצים תקווה לעתיד טוב יותר, עתיד טוב יותר אם לא לי, אז לפחות לילדים שלי. החופש לחלום בגדול שיהיה טוב ושהדברים יסתדרו.

ליקוי לבנה (ירח מלא) 15 לאפריל 2014

ליקוי לבנה אפריל 2014

ליקוי הלבנה במזלות טלה ומאזניים מנסה למצוא דרך לפשר בין הצדדים. השינויים כבר כאן ואי אפשר להתעלם מהם, מרקורי צמוד לאוראנוס קורא בקול את נס המרד והמהפכה שאולי נקראת מהפכה חברתית, אבל היא כזו שמונעת מיחידים שנמאס להם באופן אישי והם מוכנים לעשות משהו בנדון, חוזרת.

מילה קטנה אישית: זוגות שנמצאים על הקצה ולא יודעים איך ולאן לפנות ביחסים ביניהם, ליקוי הלבנה הזה יבהיר לכם אם יש אפשרות או אין אפשרות ליצור מערכת יחסים זוגית שבה שני הצדדים מרגישים שהם במקום הנכון, או שאין כבר עם מה להמשיך וכל צד הולך לדרכו.

זו תקופה של שינויים פוליטיים, מדיניים אדירים כאן בארץ, וההפתעה הגדולה מכולן היא שהם לא חייבים להגיע עם אלימות. המחלוקת העיקרית תהיה פנימית בכל אחד משני הצדדים. המלחמות של השנים האחרונות במזרח התיכון הן פנימיות, מלחמות אחים, וזה יכול לתת לנו רמז ממה כדאי להימנע. מלחמות בד"כ לא מתחילות בזמן שמרס נמצא בנסיגה, אם הן כבר מתחילות זה קורה שבועיים אחרי הנסיגה. נסיגת מרס להזכירכם נמשכת מה-1 למרץ ועד ה-20 למאי 2014.

את ליקוי הלבנה הזה לא ניתן יהיה לראות מהארץ, מאחר והוא מתרחש בשעות הצהריים שלנו, הוא ישפיע יותר היכן שהוא נראה לעין וזה בחצי הכדור הדרומי.

התוצאות של הליקוי או האירועים שקשורים אליו יקרו רק ב-17 ליולי כאשר מרס בהילוך ישיר יחזור ויפעיל את הנקודה הזו.

ליקוי חמה 29 לאפריל 2014

ליקוי חמה אפריל 2014

ליקוי החמה של ה-29 לאפריל הוא גם ליקוי חלקי ואפשר יהיה לראות אותו בעיקר מעל אאוסטרליה והאוקיאנוס ההודי. בין שני הליקויים אנחנו חווים ריבוע מדויק במזלות היוזמה בין פלוטו בגדי, אוראנוס בטלה, יופיטר בסרטן ומרס במאזניים (ברטרו), כולם במעלה ה-13 גדי.

הנושא של הליקוי מסומל על ידי מזל שור: משאבים.

הנושא הזה של "איפה הכסף?" ולמי שייכים אוצרות הטבע עולה לתודעה לא רק אצלנו, אלא בכל העולם. ובחזרה לנושא של פלוטו ושבתאי באירוח הדדי: פלוטו מחפש בעצם כוח והדרך להשיג כוח היא לשלוט במשאבים, שבתאי מחפש להחזיק מעמד, שיישאר משהו לדורות הבאים, לא זה ולא זה מתעניינים במוסר יותר מדי, ולא מעניין אותם מה נכון יותר, או מה חברתי יותר או בקיצור להיטיב עם הכלל הוא לא מעניינם. אבל שוב, פלוטו לא מגיע לבד. הוא מגיע עם ריבוע מאוראנוס ומולות ליופיטר ואלו כשהם קצת יוצאים מתוך מה שקרוב אליהם כן מתעניינים במוסר, בצדק, במה נכון לכולם והחיכוך כאן הוא בין צד אחד שמשתף פעולה כדי לשמור את המשאבים בידיים מצומצמות, לבין הצד האחר שרוצה גם לגעת במשאבים הללו. אנחנו נראה שבטים שמתעוררים וטוענים לבעלות על שטחים ומשאבי הטבע שבתוכם מתוקף הזכות ההיסטורית שלהם (יופיטר בסרטן), אנחנו נראה את אלו שחדשים בתחום הזה של לקיחת משאבים (אוראנוס בטלה) ולא ממש יודעים איך לנהל אותם או מה לעשות איתם, וכל זה על רקע המתיחות שממילא שוררת מסביב לכל הנושא הכלכלי מאז 2008.

השילוב של פלוטו (כוח) , יופיטר (כסף), עם אוראנוס ומרס (נמאס לי) – יוציא אנשים מאזור הנוחות שלהם והם יפעלו בלי שליטה או הגיון.

כבר שנים אנחנו נחשפים ל"שיטת מצליח" שמיטיבה מאוד עם אחדים ושואבת מאחרים ומדרדרת אותם למקום של יאוש. הבעיה העיקרית ממנה "סובלים" מארגני ה"שיטה" היא שהם הצליחו כל כך טוב, כך שהם רמסו את הדבר האחרון שמותר לרמוס, את התקווה. כאשר אין תקווה לעתיד טוב יותר, כאשר נראה שהמצב לא הולך להשתפר לרבים, וישנם רבים שמרגישים את הניכור, העוני, והחשוב מכל, את המחסור בחלום או בתקווה להיאחז בה – אז המהפכות מתחילות. ואנחנו נמצאים במצב הזה היום.

באופן אישי 

כל הנ"ל היה ניתוח של מגמות גלובליות. באופן אישי כמעט לכולם יש איזושהי נגיעה למה שמתרחש ואם זה לא אצלכם בחיים, אז זה אצל הקרובים אליכם. כאן חשוב לזכור שאנרגיה היא אנרגיה, וזו שיש באפריל 2014 היא אחת שקרובה מאוד לאנרגיה יצירתית גולמית ובסיסית. אתם יכולים לקחת חלק בשינויים על ידי זה שתרשו לעצמכם לעשות משהו חדש, לנסות להסכים לעבור מהפך אישי שאתם מהרהרים בו כבר הרבה זמן ופשוט לא מעיזים לעשות. צעדים קטנים יכולים לקחת אתכם רחוק מאוד.

יש הרבה אנרגיה של אומץ באוויר, של מוכנות לצאת מאזור הנוחות ולנסות להתמודד עם דברים חדשים, שווה לנצל את ההזדמנות.

מעין מדזיני