Deprecated: wpcf7_add_shortcode זה אותרה מאז Contact Form 7 גירסה 4.6! שימוש wpcf7_add_form_tag במקום. in /home/hermetic/public_html/urania.org.il/wp-content/plugins/contact-form-7/includes/functions.php on line 351
על המגזין | אוראניה אסטרולוגיה

על המגזין

 

03-libarts11

אוראניה – מגזין האסטרולוגיה

אוראניה הוא מגזין אינטרנטי המוקדש לתורת האסטרולוגיה על כל צורותיה וגווניה השונים. מטרת המגזין היא להציע תכנים אסטרולוגיים ברמה גבוהה ומקצועית, הן לקהילה העוסקת בתחום והן לכל אוהבי האסטרולוגיה באשר הם. היוזמה להקמת המגזין נולדה מהרצון לייצר פלטפורמה המאפשרת שיתוף של ידע לקהילה האסטרולוגית בארץהגישה למאמרים היא ללא תשלום ואינה מותנית בהרשמה. עם זאת, אנו כמובן מעודדים אתכם להירשם, גם כדי לקבל מאתנו תזכורות בכל פעם שמתווסף מאמר למגזין או אירוע מעניין, וגם כדי להיות מעורבים בשיח הקהילתי ובכך לעזור לעודד ולהגדיל את ההיקף של האסטרולוגיה המקצועית בארץהאתר, המתעדכן בד״כ באופן שבועי, מציע גישה למאמרים ולתחזיות חודשיות, המלצות על ספרים פינה לשאלות הקוראים, ועוד נושאים שונים ומגוונים.

אנשים רבים אינם מכירים את ההיקף האדיר ואת המורכבות של השפה האסטרולוגית, שלא לדבר על השפעותיה ההיסטוריות, וסבורים שההורוסקופ השבועי בעיתונים הוא כל מה שיש לאסטרולוגיה להציע. האסטרולוגיה צוברת תאוצה בעולם ומקבלת יותר מקום בחייהם של אנשים. אך על אף ההבנה של רבים לגבי העצמה והנחיצות שלה בחיינו, היא עדיין סובלת מאות קלון של אמונה טפלה ונחשבת לפסאודו מדע בקרב רבים. לנו באוראניה חשוב להעביר שאסטרולוגיה היא ידע מעמיק ומורכב, כלי אשר יכול להחזיר לאנושות את תחושת המשמעות והחיבור ליקום ולתת לנו השראה להבנה יותר עמוקה והוליסטית של חיינו בתוכו.

לבסוף, יש להדגיש כי פרויקט אוראניה הוא לא רק מגזין. אנו בצוות אוראניה יוזמים גם מפגשים לימודיים, כנסים שנתיים, עוזרים לשדך בין אסטרולוגים לאלה אשר זקוקים ליעוץ והנחיה, ובין מורים ותלמידים באמצעות אינדקס האסטרולוגים והפורום שלנו. בנוסף אנו שמים דגש על החשיבות של לימודי אסטרולוגיה מקצועיים ותומכים במסלולים לקבלת הסמכה בין לאומית מארגונים אסטרולוגים עולמיים כגון ISAR ו- NCGR . לארגונים האלו יש גם קוד אתי אשר אנחנו תומכים בו ובעקרונותיו. אנחנו ממליצים לכל אסטרולוג פעיל לעיין בקוד האתי. 

קישור לקוד האתי של ISAR (לקבלת תרגום לעברית של הקוד האתי של ISAR אנא פנו אל גלי ב- healingstar11@gmail.com)

קישור לקוד האתי של NCGR

כתיבת מאמרים למגזין

אנחנו רואים ערך רב וחשיבות גבוהה לשיתוף והגדלת הידע בתוך הקהילה ונשמח מאוד לפרסם מאמרים שיישלחו אלינו.  כדי להעניק לקוראים תוכן איכותי ומקצועי, חשוב לנו שהמאמרים יהיו כתובים ברמה גבוהה ומוקפדת, אך גם בשפה נגישה וקלה להבנה. על כן המאמרים שיישלחו אלינו יעברו, במידת הצורך, עריכה יחד עם כותב המאמר.

לפני שאתם שולחים את המאמר, אנא קראו את הקווים המנחים לכתיבת מאמר והקפידו להתאים את מאמריכם לסטנדרט המבוקש.

אם זו הפעם הראשונה שאתם שולחים לנו מאמר או רוצים לקחת חלק בפינות הקבועות של המגזין (תחזית, שאלות הקוראים), אנא שלחו לנו קטע קצר שלכם (עד 300 מילים) כדי לוודא שאכן אופי הכתיבה עומד בסטנדרטים שאנו מציבים לאתר. כמו כן אנחנו מבקשים מכם להיות מודעים לכך שלא נוכל לקבל כל מאמר או כותב בדיוק מהסיבות האלו.

קווים מנחים להגשת מאמרים למגזין

כאמור לעיל, המטרה שלנו היא להציע תכנים מקצועיים ולעודד את העלאת הרף של האסטרולוגיה בארץ. לכן אנחנו מציבים סטנדרטים גבוהים לכתיבה האסטרולוגית במגזין. אין זה משנה עבורנו אם אתם תלמידים, מורים, אסטרולוגים מקצועיים או חובבים. הנקודות שנשים עליהן דגש יהיו התוכן, איכות הכתיבה וכמובן המקצועיות של התכנים, בין אם הם על מחקר שעשיתם או נקודת מבט אישית שלכם, בגישה פילוסופית או מעשית. התכנים צריכים להיות מתאימים לאסטרולוגים מקצועיים כמו גם לתלמידים ולחובבים.

תכני המאמרים יכולים להיות מכל גווני הקשת האסטרולוגית וזרמיה: אסטרולוגיה מערבית, עתיקה, הורארית, עולמית, אבולוציונית, פיננסית, אוראנית ועוד.

הכותבים נדרשים לשמור על כללי האתיקה העיתונאית: כל התכנים חייבים להיות מקוריים פרי עטכם והנכם מתחייבים לא להעתיק מאמרים של כותבים אחרים. כמו כן לא יתקבלו מאמרים שפורסמו בעבר, בין אם באתרים שונים, מגזינים או באתר הבית שלכם. אתם מתחייבים לא לפרסם את המאמר בדרכים אחרות לפחות חודשיים לאחר צאת הגיליון שבו הוא מתפרסם.

חובה להביא מקורות ביבליוגרפיים לכל ציטוט או אזכור של דברים שנכתבו על ידי אסטרולוג/כותב אחר, כמו גם ציון של מקור שעת הלידה כאשר משתמשים בדוגמאות של מפות והדירוג (*לפי רודן). האחריות היא על הכותב בלבד להביא פרטים מדויקים ונכונים.

AA: Accurate data as recorded by the family or state

A: Accurate data as quoted by the person, kin, friend, or associate

B: Biography or autobiography (give complete publication information)

C: Caution: no source of origin

DD: Dirty Data: two or more conflicting quotes that are unqualified

X: Data with no time of birth

XX: Data without a known or confirmed date

בסוף המאמר כתבו "ביוגרפיה" קצרה של עד 60 מילים אודותיכם, כולל תמונת ראש קטנה באיכות טובה, כתובת האתר והמייל שלכם.
שלחו את המאמר במייל כקובץ טקסט (doc, docx, rtf) לכתובת muse@urania.org.il. בבקשה לא לשלוח מאמרים כקובץ PDF.

דגשים לתוכן

אנא הגבילו את  המאמר ל 5000 מילים. מאמר ארוך יותר יכול להתפרסם בשני חלקים, החלק השני יפורסם במועד הפרסום הבא. מינימום 1000 מילים למאמר.
שימו לב שהמאמר כתוב בשפה ברורה ונגישה לקוראים וכמו כן כתוב ללא שגיאות כתיב, בעיות תחביר וכדומה. אנא השתמשו בבודק איות למאמר.
באשר למונחים אסטרולוגים ניתן להתייעץ אתנו לגבי תרגומם לעברית ו/או שימוש במונחים הלועזיים ולוודא בכל מקרה שהאיות נכון. הגדירו מונחים טכניים שאתם מציגים לקהל בפעם הראשונה.
את המאמר כתבו בפונט אריאל, בגודל 11. אם הפונט לא זמין השתמשו בפונט דומה. בין פסקאות השתמשו בשורת רווח אחת בלבד.

שלחו לנו את המאמר הגמור. אנא קראו את המאמר לפני שאתם שולחים אלינו ובדקו שוב את כל הפרמטרים המצוינים לעיל.

במידה ואתם מצרפים דוגמאות של גרפים או מפות בגוף המאמר, שלחו לנו אותן בקובץ נפרד (ולא כתמונה מודבקת על המייל) וברזולוציה גבוהה. ודאו שפרטי המפה נכונים ושמרו על חיסיון. אם אתם רוצים שפרטי המפה יפורסמו ודאו שבעל המפה מסכים לכך. לא יפורסמו שמות של אנשים, למעט מפורסמים. במקרה השני אנא אמתו את פרטי הלידה וציינו את המקורות שלכם לפרטים והשתמשו בדרוג רודן.

לא יתקבלו מאמרים שיכילו תכנים פוליטיים או דתיים חד צדדיים. אלו מאמרים המתאימים לפלטפורמה שונה משלנו.

סגנון

אל תשתמשו בקיצורי שמות אלא אם כן הם מוכרים לציבור דוגמת ראשי תיבות של ארגון.

ציינו תאריכים בדרך הזו: 1 בינואר 2013

הימנעו מהדגשת מילים במאמר עצמו, למעט ראשי פסקאות וכותרות.

כאשר אתם מציינים הפנייה לספרות או מקורות, השתמשו בהנחיות המובאות בקישור הבא >>

שימו לב שאתם מציינים את מקור שעת הלידה וגם את המקור המשני, למשל:

AstroDataBank / מזיכרון של האם

 

הצטרפות לאינדקס האסטרולוגים באתר

הצטרפות לרשימת האסטרולוגים המומלצים באתר: תרומה של 250 ₪.  ההצטרפות לרשימת האסטרולוגים לא תהיה פתוחה עבור כל אחד, אלא עבור אלו שהוכיחו כי יש להם ידע אסטרולוגי רחב והם עוסקים בפעילות אסטרולוגית מקצועית ואתית. ההצטרפות לאינדקס האסטרולוגים כולל שיתוף פעילות בלוח האירועים באתר.

כל התרומות מיועדות להמשך תחזוקתו וקיומו של האתר.

לפרסום על העברת התרומה צרו אתנו קשר במייל muse@urania.org.il