Deprecated: wpcf7_add_shortcode זה אותרה מאז Contact Form 7 גירסה 4.6! שימוש wpcf7_add_form_tag במקום. in /home/hermetic/public_html/urania.org.il/wp-content/plugins/contact-form-7/includes/functions.php on line 351
אסטרולוגיה בימי קורונה – וובינר מיוחד ליום האסטרולוגיה | אוראניה אסטרולוגיה

כמו בכל שנה אסטרולוגים ואסטרולוגיות ברחבי העולם חוגגים את יום האסטרולוגיה הבינלאומי, עם כניסת השמש ל-0 מעלות מזל טלה הטרופי.
השנה אנחנו חווים משברים עולמיים עם מגפת הקורונה, בצל המחזורים הפלנטריים של פלוטו-סטורן וסטורן-יופיטר, ואתם מוזמנים להצטרף לפאנל אסטרולוגי מיוחד שידון באירועים האקטואליים, כיצד הדברים מסונכרנים עם מהלכי הכוכבים ומה אנחנו יכולים להפיק מכל הדברים שקורים.
בין הנושאים שנדבר עליהם יהיו: הנסיגות של יופיטר וונוס, מעברי הדרקונים לציר מזלות תאומים-קשת והליקויים השנה, המחזורים החדשים של סטורן ויופיטר בדלי ופלוטו וסטורן בגדי ועוד.

עוד על הפאנל 

מיכאל אופק: מחזורי פלוטו, שבתאי וצדק – ״סדר״ עולמי חדש
אירועי העולם הנוכחיים מתרחשים תחת התקבצות נדירה של כוכבים, שהיא גם סיום והתחלה חדשה של שלושה מחזורים גדולים, בין פלוטו, שבתאי וצדק. השנה נפתחה עם הצמידות הטיטאנית של שבתאי ופלוטו וממש בימים אלו מתקרב ונצמד גם צדק לפלוטו. בסוף השנה יחבור צדק לשבתאי והשניים יתחילו מחזור מפגשים חדש של 200 שנה ביסוד האוויר. מיכאל ייקח אותנו אל מאחורי הקלעים של הצטלבות היסטורית זו וייתן פרספקטיבה נוספת למתרחש בעולם ברמה הקולקטיבית והאישית.

בועז ניה פיילר: הזמנים אותם אנו חוות אינם שרירותיים. ע"פ האסטרולוגיה אנו מאמינות כי ההתפתחות ביקום מתקיימת במחזורים גדולים שכולנו חלק מהם. בועז ניה תדבר על הזמן הנוכחי והחשיבות שלו עבורנו הן מבחינה אישית והן קולקטיבית, להתפתחות ויצירה של סדר עולמי חדש עבור כולנו. נבחן יחדיו את מפת התפרצות הקורונה, הזמן הנוכחי והשינוי שכולנו עוד נחווה בשנים הקרובות. יש למה לצפות 😉 !

מעין מדזיני: פרשנות האירועים נסמכת על הבנתם כחלק ממחזוריות תנועת כוכבי הלכת. על רקע המחזוריות הגדולה יותר מתרחשת כל הזמן תנועה של הכוכבים המהירים יותר. מעין תסקור את תנועת הנסיגות של שנת 2020 ואיך אלו משתלבות עם התנועות הארוכות יותר. נדבר על נסיגות באופן כללי ובאופן פרטני לשנה הזו, ואיך מזלות שונים יושפעו באופן אישי ואיך כולנו נחווה את התנועה באופן קולקטיבי.

גלי ליבנה: פעם בחצי שנה ישנה מחזוריות של ליקויי שמש וירח. הליקויים משמשים באסטרולוגיה כנקודות ציון חשובות להבנת אירועים אישיים ועולמיים ולפתיחת פתח להנעה של אירועים מכוננים. בהרצאה הקצרה הזו תדבר גלי על הליקויים שפתחו את עונת הקורונה וכל שאר הדברים שקורים במקביל, ותתייחס גם למה מציעים לנו הליקויים הבאים בהמשך השנה, עם מעבר הדרקונים של הירח לציר המזלות תאומים-קשת.

מאירה אפשטיין: מאירה תדבר על המחזורים הפלנטריים העכשוויים בהתייחסות למפות האסטרולוגיה העולמית Mundane Astrology ולפי גישתו של האסטרולוג הצרפתי אנדרה ברבו. ברבו חזה את נפילת ברית המועצות וזיהה את התזמונים של משברים עולמיים מרכזיים על ידי היבטים בין פלנטות שונות. בנוסף, נתבונן גם באורנוס כסממן למלחמה במפה של ארצות הברית.

**************
אודות מאירה אפשטיין: מאירה היא אסטרולוגית מוסמכת מקצועית, מורה בסניף של NCGR בניו יורק ומרצה בכנסים בינלאומיים. מאירה מלמדת אסטרולוגיה לכל הרמות. מתמחה בהכנת תלמידים לבחינות ההסמכה של NCGR. בנוסף היא מלמדת את הטכניקות של האסטרולוגיה ההלניסטית ושל ימי הביניים וכמו כן גם את האסטרולוגיה האוראנית (אסכולת המבורג). מאירה תרגמה את עבודותיו האסטרולוגיות של רבי אברהם אבן עזרא מעברית לאנגלית. בנוסף היא פרסמה מאמרים רבים בארה"ב, אנגליה ואירופה. לאחרונה הוציאה לאור סדרה של ספרים הנקראת "מצוינות באסטרולוגיה"(באנגלית) , אשר מיועדת לעזור בהכנה לבחינות הסמכה או כספר לימוד עצמי.
האתר של מאירה www.bear-star.com
דואר אלקטרוני: meirabe01@gmail.com
**************

אודות מיכאל אופק: מיכאל אופק – אסטרולוג מקצועי בעל הסמכה של הארגון הבין לאומי NCGR, עם ניסיון של קרוב לעשרים שנה בהענקת ייעוצים אישיים וזוגיים, טיפול והכוונה; הוראה, הפקת כנסים, הנחיית סדנאות, קורסים והרצאות בארץ ובעולם.
מרכז עיסוקו הוא במחקר למקורותיה של מסורת האסטרולוגיה העתיקה, עם דגש על האסטרולוגיה ההלניסטית וקשריה עם הקוסמולוגיה, הפילוסופיה והמאגיה היוונית-מצרית. תשוקתו טמונה בחשיפה ושחזור השורשים הרעיוניים של המסורת, ושילובם המחודש של מדעים עתיקים אלה. בנוסף משלב מיכאל בעבודתו מימדים שמאניים ותאורגיים קדומים, כדי לעורר את החוויה הישירה והחיבור עם המאורות והכוכבים.
אתר הבית של מיכאל www.ofek-sky.com
עמוד הפייסבוק מיכאל אופק – אסטרולוגיה מסורתית
דואר אלקטרוני: ofekx@zahav.net.il

**************
אודות גלי סאט פוראן ליבנה: אסטרולוגית מקצועית, יועצת ומלמדת אסטרולוגיה ומרצה בכנסים בארץ ובעולם. גלי מוסמכת מטעם ISAR.CAP והיא הנציגה הישראלית של הארגון הבינלאומי ISAR. גלי היא גם מורה לקונדליני יוגה ומלמדת שיעורים וגם בקורסי מורים לקונדליני יוגה מטעם KRI. אפשר למצוא עוד על פעילותה של גלי באתר www.healingstar11.comת
בעמוד הפייסבוק אסטרולוגיה וקונדליני יוגה עם גלי סאט פוראן ליבנה
ובערוץ היוטיוב 'שיחות על אסטרולוגיה'.

**************
אודות מעין מדזיני: אסטרולוגית מוסמכת (ISAR) בעלת ניסיון רב. לומדת לתואר Cultural Astronomy and Astrology MA באוניברסיטת ויילס. מעין מייעצת ומלמדת אסטרולוגיה שנים רבות, והאתר שלה www.yourday.co.il הינו בית לכל המעוניינים להעמיק באסטרולוגיה. קורס אסטרולוגיה למתחילים בעברית עולה בימים אלו לאתר. קורס אסטרולוגיה למתקדמים באנגלית מבוסס על כתבי אברהם אבן עזרא זמין ב: https://thewisdomofastrology.com/.
מעין מדזיני – אסטרולוגית מוסמכת

**************
אודות ניה בועז:
ניה בועז פיילר, 24, אסטרולוג.ית התפתחותית בעל.ת ניסיון של יותר מ-20 שנה. פיילר לומד.ת אסטרולוגיה מאז שנת 1999 עם מוריס פרננדז ומכהנ.ת כנציג.ה של הארגון הבינלאומי לאסטרולוגיה מקצועית בישראל מאז שנת 2014. בעבר שימש.ה פיילר כחבר.ת הנהלה בארגון הבינלאומי לאסטרולוגיה מקצועית והי.תה אחראי.ת על קשרי קהילה עבור הארגון ברחבי העולם. פיילר קיבל.ה הסמכה בשיטות ייעוץ ואתיקה מקצועית מטעם הארגון הבינלאומי למחקר אסטרולוגי ולמד.ה במשך השנים גם אסטרולוגיה עתיקה עם רוברט קור (ניו-יורק) ומיכאל אופק וכן בסדנאות עם ד"ר ברנדט בריידי וריק לוין.

ניה בועז פיילר מוזמנ.ת ללמד ולהרצות באופן תדיר בנושאים אסטרולוגיים בישראל וברחבי העולם. תוכלו ללמוד עוד עלי.ה באתר, בדף המקצועי בפייסבוק Boaz Fyler Pro-Fyler Astrology בועז פיילר אסטרולוג,
באינסטגרם, בערוץ היו טיוב "Evolutionary Astrology Forecast" ולהיות בקשר גם דרך niafyler@gmail.com. פיילר נקרא.ת לראיונות בכלי המדיה השונים (רדיו, טלוויזיה ועיתונות) באופן תדיר. תמיד ניתן להשיג את פיילר גם ב: 054-2005777

גלי סאט פוראן ליבנה
עקוב אחרי