מאירה היא אסטרולוגית מוסמכת מקצועית, מורה בסניף של NCGR בניו יורק ומרצה בכנסים בינלאומיים.  מאירה מלמדת אסטרולוגיה לכל הרמות. מתמחה בהכנת תלמידים לבחינות ההסמכה של NCGR. בנוסף היא מלמדת את הטכניקות של האסטרולוגיה ההלניסטית ושל ימי הביניים וכמו כן גם את האסטרולוגיה האוראנית (אסכולת המבורג).

מאירה מלמדת אונליין שיעורים פרטיים וגם במסגרת התכנית הלימודית של NCGR.

מאירה תרגמה את עבודותיו האסטרולוגיות של רבי אברהם אבן עזרא מעברית לאנגלית. בנוסף היא פרסמה מאמרים רבים בארה"ב, אנגליה ואירופה. לאחרונה הוציאה לאור סדרה של ספרים הנקראת "מצוינות באסטרולוגיה"(באנגלית) , אשר מיועדת לעזור בהכנה לבחינות הסמכה או כספר לימוד עצמי. עוד תוכלו למצוא באתר שלה הרצאות מוקלטות וגם את הספרים שלה.

קריירה נוספת וארוכה של מאירה הייתה בתכנות מערכות מחשבים  עבור בנק ב-וול סטריט, ולפני כן הוראת אנגלית בישראל. היא עדיין מייעצת לארגון NCGR ול-Uranian Society  בפיתוח מערכות בסיסי נתונים ואתר אינטרנט.

לאתר של מאירה:  http://bear-star.com

facebook-buttonsmall

מיכאל אופק

אוראניה הוא מגזין אינטרנטי המוקדש לתורת האסטרולוגיה על כל צורותיה וגווניה השונים. מטרת המגזין היא להציע תכנים אסטרולוגיים ברמה גבוהה ומקצועית, הן לקהילה העוסקת בתחום והן לכל אוהבי האסטרולוגיה באשר הם. היוזמה להקמת המגזין נולדה מהרצון לייצר פלטפורמה המאפשרת שיתוף של ידע לקהילה האסטרולוגית בארץ.