גלי ליבנה, מוסמכת ISAR.CAP, היא יועצת אסטרולוגית ומלמדת קורסי אסטרולוגיה למתחילים ומתקדמים בגישה של התפתחות המודעות. גלי מארגנת כנסי אסטרולוגיה בארץ ומרצה בכנסים וסדנאות בישראל, ארה"ב ומקסיקו. החל משנת 2012 מייצגת בארץ את הארגון האסטרולוגי הבינלאומי ISAR, ומנהלת את תכנית ההסמכה של הארגון בארץ. גלי היא ממקימי אתר אוראניה אסטרולוגיה וכמו כן הקדישה מזמנה ללימוד של מחקרים אמפיריים בתחום האסטרולוגיה, והקימה אתר העוסק בנושא. כאסטרולוגית גלי מתמקדת בהתפתחות ומודעות של האדם מתוך התבוננות פילוסופית על הדברים. מדוע הדברים קורים כפי שהם קורים, מהם הכוחות המניעים אותנו ומה ניתן לעשות על מנת להשתחרר מן הדפוסים וההרגלים המעכבים והחוסמים הן שאלות שנעלה בפגישה האישית.
כמו כן גלי היא מורה מוסמכת לקונדליני יוגה, והיא חלק מצוות המורים של בית הספר להכשרת מורים לקונדליני יוגה "קאראם קריה" באירופה. גלי גם עוסקת במוסיקה וכיום מתמקדת בטכניקת השאבאד גורו ומנחה מעגלי שירה מקודשת ממסורת הקונדליני יוגה.

לאתר הבית של גלי

לאתר מחקרים באסטרולוגיה

פוקדסט שיחות על אסטרולוגיה

דואר אלקטרוני: healingstar11@gmail.com

linkedin-logo

googleplus icon small facebook-buttonsmall

עקוב אחרי

גלי סאט פוראן ליבנה

אסטרולוגית ב Healing Star Astrology
גלי סאט פוראן ליבנה, ISAR.CAPהיא אסטרולוגית העובדת בגישה של התפתחות הנשמה והמודעות. בנוסף ליעוצים אישיים, גלי גם מלמדת קורסי אסטרולוגיה למתחילים ומתקדמים ומרצה בכנסים בארץ ובחו"ל.החל משנת 2012 היא מכהנת כנציגה הישראלית של ארגון האסטרולוגיה הבינלאומי ISARומנהלת את תכנית ההסמכה של הארגון בארץ.
עקוב אחרי